Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

By | 26 maja, 2021

30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego,

z tej oto okazji składamy wszystkim Rodzinom Zastępczym życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji oraz radości z pełnionej funkcji.

Wyrażamy uznanie dla trudnej i odpowiedzialnej roli rodziców zastępczych. Państwa oddanie dla tej pracy jest dla przyjętych dzieci siłą dzięki, której nabierają odwagi do działania, podążają w stronę samodzielności.

Swoją postawą pełną akceptacji i zrozumienia dla doświadczeń przyjętych do rodziny dzieci, wnosicie w ich życie ciepło, troskę oraz wiarę  w drugiego człowieka.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, Państwa praca nabiera szczególnego znaczenia, gdyż na Waszych barkach spoczywają dodatkowe obowiązki związane z nauką dzieci, bezpieczeństwem własnym i swoich podopiecznych, dlatego też wyrażamy szczególne podziękowania za Państwa pracę i oddanie dla idei Rodzicielstwa Zastępczego.

Życzymy zatem, aby każdy kolejny dzień był pełen słońca i optymizmu, a Państwa zaangażowanie niech przynosi jak najwięcej szczęśliwych chwil w opiece i wychowaniu przyjętych dzieci.